R-Fine

R-Fine® to natychmiastowe nawilżenie, odmłodzenie i poprawa jakości skóry.
Jest produktem uzupełniającym poziom nawilżenia i elastyczności skóry, który pod wpływem procesu starzenia znacznie się obniża. Hialuronian sodu jest substancją naturalnie występującą w komórkach skóry. Z wiekiem ilość tej substancji zmniejsza się, czego rezultatem są pojawiające się zmarszczki. Pierwszymi oznakami starzenia się skóry twarzy są pojawiające się drobne linie, zmarszczki i utrata napięcia. Następnie zmarszczki stopniowo pogłębiają się, a skóra wiotczeje. Hialuronian sodu jest istotą zdrowiej tkanki i może znacznie spowalniać proces starzenia.

R-Fine ® jest preparatem, który dzięki swym właściwościom rewitalizuje skórę i zatrzymuje jej młody wygląd poprzez:

NAWILŻENIE
Hialuronian sodu to istotny element w trójwymiarowej strukturze składników macierzy zewnątrzkomórkowej. R-Fine®  dostarcza skórze z oznakami starzenia hialuronian sodu, zwiększając jej gęstość i przywracając jędrność.

 

OCZYSZCZAJĄCE DZIAŁANIE ANTYRODNIKOWE

Hialuronian sodu dzięki specyficznej strukturze chemicznej, masie cząsteczkowej oraz stężeniu kwasu, skutecznie chroni fibroblasty przed cytotoksycznym działaniem wolnych rodników.

 

STYMULACJA FIBROBLASTÓW

Hialuronian sodu przywraca idealne fizjologiczne środowisko do wzmożonej proliferacji i migracji fibroblastów.

 

WYPEŁNIENIE

R-Fine®  daje natychmiastowe rezultaty wypełniające i napinające skórę.

 

Zobacz również

Zabiegi Botox

Zabiegi Botox

Botox to najskuteczniejsza metoda usuwania zmarszczek mimicznych. Zastosowanie Botoxu pozwala na długi czas spłycić zmarszczki, wpływając korzystnie na Twój wygląd.

czytaj dalej
Babor linie kosmetyczne

Babor linie kosmetyczne

BABOR Cosmetics stał się jedną z najbardziej znaczących marek na światowym rynku kosmetyki profesjonalnej zarówno w instytutach kosmetycznych jak i obiektach SPA.

czytaj dalej
Usuwanie cellulitu

Usuwanie cellulitu

​RRS HA Cellutrix to specjalistycznie skomponowany koktajl do mezoterapii igłowej, to wyrób medyczny klasy III, którego skuteczność jest potwierdzona naukowo.

czytaj dalej