Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna

Femme Atelier

to Gabinet Medycyny Estetycznej, którego powstanie jest wynikiem długoletnich doświadczeń i zainteresowań związanych z metodami podtrzymywania naturalnego wyglądu, zapobiegania i leczenia przedwczesnego starzenia się skóry. Położony w samym centrum Warszawy w ekskluzywnej lokalizacji Atelier Residance stanowi doskonały punkt na mapie miasta, znakomicie skomunikowany jednocześnie dający poczucie wyjątkowości.

Dbając o Państwa pełne zadowolenie, poczucie bezpieczeństwa i intymności stworzyliśmy miejsce, w którym możecie liczyć na troskliwą opiekę i doradztwo dotyczące zarówno doboru zabiegu jak również opracowanie całościowego programu leczniczego.

Femme Atelier
Rafal Bebenek femme atelier

dr Rafał Bębenek

Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Od 2002 roku świadczy swoim pacjentom najbardziej kompleksowe, bezpieczne, skuteczne usługi z zakresu medycyny estetycznej. Jego bogate doświadczenie sprawia , iż potrafi zapewnić jak najbardziej selektywną i zindywidualizowaną ocenę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów swoich pacjentów. Wykonując zabiegi korzysta wyłącznie z najnowocześniejszych preparatów oraz technik które umożliwiają mu osiąganie oczekiwanych przez pacjentów rezultatów. Specjalizuje się w metodach wielokierunkowego odmładzania skóry. Stale doskonali swoje umiejętności w tej dziedzinie systematycznie uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach oraz kongresach zarówno krajowych jak i zagranicznych.

mgr Agnieszka Bębenek

Licencjonowany kosmetolog. W celu ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej rozpoczęła Studia podyplomowe „Nowe kierunki we współczesnej kosmetologii”. Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu nieinwazyjnych metod odmładzania skóry. Uczestniczka kursów uprawniających do wykonywania innowacyjnych zabiegów dermokosmetycznych . Systematycznie bierze udział w licznych kongresach konferencjach, krajowych i zagranicznych. Jej pasja i zaangażowanie doprowadziły do powstania Femme Atelier , miejsca w którym poza wysokim poziomem wiedzy, profesjonalizmem odnajdą Państwo wyjątkową atmosferę.

W trosce o zdrowie i piękno Twojej skóry specjaliści Femme Atelier oferują pełną gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetyki profesjonalnej. Są to zarówno zabiegi prewencyjne spowalniające proces starzenia, a także korygujące różnego rodzaju defekty. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów terapeutycznych każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją.      Zapraszamy !

femme atelier

DANE KONTAKTOWE

Gabinet Medycyny Estetycznej Femme Atelier
ul. Bagno 2 lok. 199 Warszawa
klatka C piętro V

tel. +48 22 266 00 25
kom. + 48 609 429 799

kontakt@femmeatelier.pl