femme atelier zapraszamy
femme atelier poczekalnia
femme atelier gabinet
femme atelier
femme atelier
femme atelier
femme atelier
Gabinet Femme Atelier
femme atelier
femme atelier
femme atelier
femme atelier
Exit full screenEnter Full screen
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna

Femme Atelier

to Gabinet Medycyny Estetycznej, którego powstanie jest wynikiem długoletnich doświadczeń i zainteresowań związanych z metodami podtrzymywania naturalnego wyglądu, zapobiegania i leczenia przedwczesnego starzenia się skóry. Położony w samym centrum Warszawy w ekskluzywnej lokalizacji Atelier Residance stanowi doskonały punkt na mapie miasta, znakomicie skomunikowany jednocześnie dający poczucie wyjątkowości.

Dbając o Państwa pełne zadowolenie, poczucie bezpieczeństwa i intymności stworzyliśmy miejsce, w którym możecie liczyć na troskliwą opiekę i doradztwo dotyczące zarówno doboru zabiegu jak również opracowanie całościowego programu leczniczego.

Femme Atelier

dr Rafał Bębenek

Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Od 2002 roku świadczy swoim pacjentom najbardziej kompleksowe, bezpieczne, skuteczne usługi z zakresu medycyny estetycznej. Jego bogate doświadczenie sprawia , iż potrafi zapewnić jak najbardziej selektywną i zindywidualizowaną ocenę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów swoich pacjentów. Wykonując zabiegi korzysta wyłącznie z najnowocześniejszych preparatów oraz technik które umożliwiają mu osiąganie oczekiwanych przez pacjentów rezultatów. Specjalizuje się w metodach wielokierunkowego odmładzania skóry. Stale doskonali swoje umiejętności w tej dziedzinie systematycznie uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach oraz kongresach zarówno krajowych jak i zagranicznych.

mgr Agnieszka Bębenek

Licencjonowany kosmetolog. W celu ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej rozpoczęła Studia podyplomowe „Nowe kierunki we współczesnej kosmetologii”. Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu nieinwazyjnych metod odmładzania skóry. Uczestniczka kursów uprawniających do wykonywania innowacyjnych zabiegów dermokosmetycznych . Systematycznie bierze udział w licznych kongresach konferencjach, krajowych i zagranicznych. Jej pasja i zaangażowanie doprowadziły do powstania Femme Atelier , miejsca w którym poza wysokim poziomem wiedzy, profesjonalizmem odnajdą Państwo wyjątkową atmosferę.

W trosce o zdrowie i piękno Twojej skóry specjaliści Femme Atelier oferują pełną gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetyki profesjonalnej. Są to zarówno zabiegi prewencyjne spowalniające proces starzenia, a także korygujące różnego rodzaju defekty. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów terapeutycznych każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją.      Zapraszamy !

femme atelier

DANE KONTAKTOWE

Gabinet Medycyny Estetycznej Femme Atelier
ul. Bagno 2 lok. 199 Warszawa
klatka C piętro V

tel. +48 22 266 00 25
kom. + 48 609 429 799

kontakt@femmeatelier.pl