Medycyna estetyczna

zabiegi botox

Botox

Botox to najskuteczniejsza metoda usuwania zmarszczek mimicznych. Zastosowanie Botoxu pozwala na długi czas spłycić zmarszczki, wpływając korzystnie na Twój wygląd.

mezoterapia

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa, niezastapiona w odmłodzaniu skóry, kuracjach ujędrniających i nawilżających, w leczeniu cellulitu i rozstępów.

wypełniacze kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy – wypełniacze

Wypełnianie zmarszczek to najczęstsza metoda w walce z objawami starzenia się skóry, niwelowania pierwotnych defektów kosmetycznych i przywrócenia objętości.

sculptra

Sculptra

 Sculptra aktywuje naturalną moc skóry do rewitalizacji produkcji kolagenu, aby uzyskać bardziej młodzieńczy wygląd.

radiesse

Radiesse

Radiesse to bezpieczny, biokompatybilny i nietoksyczny wypełniacz. Długo utrzymujące się efekty sprawiają że jest chętnie wybieranym spośród dostępnych na rynku.

dermapen

Dermapen

Dermapen to złoty standard w technice mikronakłuwania skóry. Daje znakomite rezultaty już po pierwszym zabiegu !

regeneris osocze bogatopłytkowe

Regeneris osocze bogatopłytkowe

Regeneris zawiera komórki i czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. Staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

modelowanie i powiększanie ust

Modelowanie i powiększanie ust

Modelowanie i powiększanie ust naturalnie podkreśli kształt, nawilży i doda pożądanej objętości. Stosujemy tylko sprawdzone i markowe preparaty.

korekcja kształtu nosa

Korekcja kształtu nosa

Preparaty wypełniające  można stosować do korygowania części naszego ciała, których korekcja była zarezerwowana do tej pory wyłącznie dla chirurgii plastycznej.

usuwanie przebarwień

Usuwanie przebarwień

Usuwanie przebarwień to zabiegi powodujące rozjaśnienie przebarwień, o różnym umieszczeniu i charakterze, świeżych jak również utrzymujących się od wielu lat.

lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jedna z metod rozbijania i usuwania lokalnej tkanki tłuszczowej jest doskonałą alternatywą dla osób rezygnujących z metod chirurgicznych usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej.

usuwanie cellulitu

Usuwanie cellulitu

​RRS HA Cellutrix to specjalistycznie skomponowany koktajl do mezoterapii igłowej, to wyrób medyczny klasy III, którego skuteczność jest potwierdzona naukowo.

usuwanie rozstępów

Usuwanie rozstępów

​Reparestim  to bogata gama produktów do mezoterapii bezigłowej dedykowana różnym obszarom ciała.

leczenie nadmiernej potliwości

Leczenie nadmiernej potliwości

Leczenie nadmiernej potliwości prócz ogólnych zasad stosowania antyperspirantów, odpowiedniej diety, oraz leków może być skutecznie prowadzone z zastosowaniem Botoxu.

zabiegi na skórę głowy

Zabiegi na skórę głowy

Nadmierne wypadanie włosów to najczęstsze wskazanie do wykonywania zabiegów na skórze owłosionej głowy.

W trosce o zdrowie i piękno Twojej skóry specjaliści Femme Atelier oferują pełną gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetyki profesjonalnej. Są to zarówno zabiegi prewencyjne spowalniające proces starzenia, a także korygujące różnego rodzaju defekty. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów terapeutycznych każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją.      Zapraszamy !

femme atelier

DANE KONTAKTOWE

Gabinet Medycyny Estetycznej Femme Atelier
ul. Bagno 2 lok. 199 Warszawa
klatka C piętro V

tel. +48 22 266 00 25
kom. + 48 609 429 799

kontakt@femmeatelier.pl