Kosmetyka profesjonalna

pielegnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy

Poznaj bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych BABOR. Twoja skóra czerpie nieocenione korzyści za sprawą dłoni i kompetencji kosmetyczki, połączonych z profesjonalizmem marki BABOR.

babor linie kosmetyczne

Babor – linie kosmetyczne

BABOR Cosmetics stał się jedną z najbardziej znaczących marek na światowym rynku kosmetyki profesjonalnej zarówno w instytutach kosmetycznych jak i obiektach SPA.

peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to doskonały sposób oczyszczania skóry. Wykonywany za pomocą urządzenia wykorzystującego  zjawisko kawitacji, czyli gwałtownej przemiany fazy ciekłej w fazę gazową wskutek różnicy ciśnień, wytworzonej prze końcówkę urządzenia wprawioną w drgania o dużej częstotliwości.

mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja, jako jedna z podstawowych technik pielęgnacyjnych, odmiana peelingu mechanicznego daje doskonałe rezultaty w pielęgnacji skóry.

W trosce o zdrowie i piękno Twojej skóry specjaliści Femme Atelier oferują pełną gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetyki profesjonalnej. Są to zarówno zabiegi prewencyjne spowalniające proces starzenia, a także korygujące różnego rodzaju defekty. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów terapeutycznych każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją.      Zapraszamy !

femme atelier

DANE KONTAKTOWE

Gabinet Medycyny Estetycznej Femme Atelier
ul. Bagno 2 lok. 199 Warszawa
klatka C piętro V

tel. +48 22 266 00 25
kom. + 48 609 429 799

kontakt@femmeatelier.pl