SeaCreation

seacreation

Seacreation Babor z nieznanego dotychczas mikroorganizmu żyjącego w głębinach Oceanu Antarktycznego pozyskał w wyniku trwających ponad 15 lat badań proteiny Glycocéane GP3 o potwierdzonym niezliczonymi testami działaniu odmładzającym. Glycocéane GP3 wchodzi w skład kompleksu Sea-telligent.
BABOR thermophilus: termoaktywny mikroorganizm żyjący w oceanicznych głębiach Zatoki Kalifornijskiej, w basenie Guaymas. Optymalizuje procesy antyoksydacyjne oraz stymuluje wszystkie funkcje regeneracji komórek skóry. Skóra zyskuje nową dawkę energii i promienieje świeżością.
Glycocéane GP3: białko o niezwykłym działaniu anti-aging. Stymuluje powstawanie nowych komórek, fibroblastów i keratynocytów, dzięki którym wzrasta ilość kolagenu w skórze. W następstwie procesy odnowy skóry zostają przyspieszone, tkanka wzmocniona i ujędrniona, a zmarszczki wyraźnie się spłycają.
Wyciąg z zielonego kawioru: pozyskiwany w wyniku skomplikowanych procesów wyciąg z alg Caulerpa lentillifera, zwanych również zielonym kawiorem. Stymuluje wytwarzanie lamininy-5 i kolagenu typu IV, dzięki czemu optymalizuje komunikację między komórkami naskórka i poprawia jego kondycję. Kontury twarzy stają się bardziej wyraźnie, a skóra odzyskuje elastyczność.