Babor linie kosmetyczne

Babor

Babor Cosmetics stał się jedną z najbardziej znaczących marek na światowym rynku kosmetyki profesjonalnej zarówno w instytutach kosmetycznych jak i obiektach SPA. Ponad 50-letnie doświadczenie i obecność marki w przeszło 60 krajach na całym świecie sprawiają, że Babor postrzegany jest jako lider w produkcji ekskluzywnych kosmetyków. To ekspert w branży wellness, a także jako firma dbająca o doskonałą jakość produktów i substancji czynnych oraz profesjonalne opracowanie zabiegów.

„BABOR – pielęgnacja inspirowana naturą.”

Intensywne prace badawcze prowadzone we własnym Dziale Badań i Rozwoju gwarantują innowacyjne osiągnięcia w produkcji kosmetyków o doskonałej jakości i skuteczności – w całkowitej zgodzie z naturą. Wykorzystuje składniki pozyskiwane z natury i uszlachetnia je, aby stały się bardziej skuteczne i lepiej tolerowane przez skórę. Babor nie tylko czerpie z bogactwa dóbr naturalnych, ale również bardzo poważnie podchodzi do kwestii nieodwracalnego wyczerpania tych zasobów. Szanując naturę pozyskuje składniki z upraw kontrolowanych biologicznie za pomocą nieinwazyjnych i bezpiecznych metod. Firma nie przeprowadza testów na zwierzętach. Babor to synonim wartościowej pielęgnacji na najwyższym poziomie. Innowacyjne naukowe osiągnięcia Działu Badań i receptury oparte na naturalnych składnikach gwarantują niezwykłą skuteczność produktów oraz bezpieczeństwo ich stosowania.

Efektywna pielęgnacja wymaga rzetelnej porady opartej na wiedzy i doświadczeniu, które kosmetyczka zdobywa dzięki codziennej pracy z profesjonalnymi produktami.
Poznaj kompleksowe działanie kosmetyków firmy.

Zobacz również