Babor – linie kosmetyczne

BABOR Cosmetics stał się jedną z najbardziej znaczących marek na światowym rynku kosmetyki profesjonalnej zarówno w instytutach kosmetycznych jak i obiektach SPA. Ponad 50-letnie doświadczenie i obecność marki w przeszło 60 krajach na całym świecie sprawiają, że BABOR postrzegany jest jako lider w produkcji ekskluzywnych kosmetyków, ekspert w branży wellness, a także jako firma dbająca o doskonałą jakość produktów i substancji czynnych oraz profesjonalne opracowanie zabiegów.

“BABOR – pielęgnacja inspirowana naturą.”

Intensywne prace badawcze prowadzone we własnym Dziale Badań i Rozwoju gwarantują innowacyjne osiągnięcia w produkcji kosmetyków o doskonałej jakości i skuteczności – w całkowitej zgodzie z naturą. BABOR wykorzystuje składniki pozyskiwane z natury i uszlachetnia je, aby stały się bardziej skuteczne i lepiej tolerowane przez skórę. BABOR nie tylko czerpie z bogactwa dóbr naturalnych, ale również bardzo poważnie podchodzi do kwestii nieodwracalnego wyczerpania tych zasobów. Szanując naturę pozyskuje składniki z upraw kontrolowanych biologicznie za pomocą nieinwazyjnych i bezpiecznych metod. Firma nie przeprowadza testów na zwierzętach.
BABOR to synonim wartościowej pielęgnacji na najwyższym poziomie. Innowacyjne naukowe osiągnięcia Działu Badań i receptury oparte na naturalnych składnikach gwarantują niezwykłą skuteczność produktów oraz bezpieczeństwo ich stosowania.

Kosmetyki BABORa do pielęgnacji domowej można kupić jedynie w salonach kosmetycznych i ośrodkach SPA. Efektywna pielęgnacja wymaga rzetelnej porady opartej na wiedzy i doświadczeniu, które kosmetyczka zdobywa dzięki codziennej pracy z profesjonalnymi produktami.
Poznaj kompleksowe działanie kosmetyków firmy BABOR.

Zobacz również

Cytocare

Główny skład Cytocare to 55 aktywnych, wysoce stabilnych składników, takich jak witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy, a kwas hialuronowy w różnych stężeniach stanowi doskonałą propozycję dla osób we wszystkich grupach wiekowych oraz różnych rodzajów skóry.

Więcej

Jalupro HMW

to doskonały produkt, przeznaczony do mezoterapii igłowej oraz głębokiej rewitalizacji skóry. Głównymi składnikami Jalupro HMW jest wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy i kompleks aminokwasów.

Więcej