Radiesse

Radiesse

Radiesse, właściwości hydroksyapatytu wapnia pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów w zabiegach modelujących. Radiesse wykazuje działanie dwuetapowe. W pierwszym bezpośrednio po podaniu modeluje objętościowo obszar, a w drugim cząsteczki hydroksyapatytu stymulują fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu. Ta cecha preparatu pozwala na wydłużenie efektów estetycznych uzyskanych po jego zastosowaniu.
Najczęstszymi wskazaniami do zastosowania preparatu są korekcje w obrębie twarzy dotyczące uzupełnienia objętościowego, oraz modelowanie owalu twarzy. Drugim dającym spektakularne efekty wskazaniem dla preparatu Radiesse jest wypełnienie grzbietowej części dłoni, oraz bezoperacyjna korekcja nosa. Wszystkie iniekcje preparatu mogą być wykonane z wykorzystaniem metody tradycyjnej jak również z uzyciem kaniuli. Preparat jest bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów, nie wymaga przeprowadzania testów przed jego zastosowaniem. Doskonale plastyczny utrzymujący się w miejscu podania a przy tym bardzo wydajny świetnie nadaje się do zabiegów wymagających użycia dużych ilości preparatu w czasie pojedynczej sesji.

Radiesse skuteczny w wielu obszarach

Bruzdy nosowo-wargowe

Bruzdy między nosem, a kącikiem ust mogą być frustrujące. Łatwo jest je wypełnić, aby wyglądać świeżej i młodziej.

Linie marionetki

Po ich wypełnieniu znika smutny lub zmartwiony wyraz twarzy.

Policzki/zapadnięte policzki

Zapadnięte poliki można skutecznie wypełnić Radiesse.

Okolica jarzmowa

Wypełniona skóra w okolicy jarzmowej wzmacnia Efekt V i zapewnia młody wygląd.

Dolna szczęka

Wyraźny kontur dolnej szczęki pomaga w utrzymaniu młodego kształtu V.

Kąciki ust

Wraz z wiekiem kąciki ust opadają, co może powodować smutny wyraz twarzy. Wypełnienie utraconej objętości w tym obszarze przywraca pogodny wygląd.

Podbródek/ Zagłębienie brody

Płaski podbródek sprawia, że twarz staje się mniej wyrazista. Niewielkie wgłębienia na podbródku mogą nawet nadawać jej nierówny wygląd. Wypełniacz Radiesse można zastosować dla skorygowania podbródka do jego naturalnego wyglądu. Zapadnięte zagłębienie podbródka – powszechnie występujące u mężczyzn można wypełnić Radiesse, dzięki temu uzyskując jędrny i zdrowy wygląd.

Brwi

Oczy są centralnym punktem twarzy. Otwarte i przyjaźnie wyglądające oczy przyciągają uwagę i mają pozytywny wpływ na to jak odbierają nas inni. Brwi odgrywają ważną rolę w tej kwestii. Są one oprawą oczu i decydują o wyglądzie całej twarzy. Lifting brwi jest jedną z propozycji, które możesz zrobić – inną niż operacja plastyczna, aby zmienić kształt twarzy i optycznie powiększyć Twoje oczy.

Skronie

Wgłębienia w okolicach skroni mogą zostać wypełnione. Dzięki temu Twoja twarz zyska zdrowszy i mniej zmęczony wygląd.

Płatki ucha

Wypełnione i gładkie płatki ucha sprawią, że ostatnio nabyte kolczyki będą wyglądać jeszcze ładniej.

Grzbiet nosa

Niewielkie wklęsłości i wypukłości na grzbiecie nosa można wypełnić i wygładzić Radiesse.

Grzbietowa powierzchnia ręki

Nasze ręce są ważną częścią ciała, którą wykorzystujemy w komunikacji i prezentacji siebie. Piękne ręce budzą zaufanie w wielu sytuacjach. Jednakże są często problemem szczególnie dla osób bardzo szczupłych, jak również dla kobiet, które trenują niektóre dyscypliny sportowe. Ręce mogą wyglądać niekorzystnie w porównaniu z resztą ciała. Z wiekiem coraz bardziej widoczne stają się na niej kości i naczynia. Kiedy skóra traci objętość, pomóc może Radiesse.

Przeciwskazania do zbiegu:

  • ciąża i karmienie piersią
  • czynna infekcja skóry
  • skłonność do przerostu blizn i bliznowców
  • przyjmowanie leków( przeciwkrzepliwych, niesteroidowych przeciwzapalnych)

Zobacz również