Redensity  I

Redensity I Teosyal PureSense

Redensity I PureSense preparat na bazie kwasu hialuronowego,  produkowany przez szwajcarskie laboratorium TEOXANE, przeznaczony jest  do mezoterapii w przypadku wiotkiej i pozbawionej blasku skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. To innowacyjna formuła dedykowana osobom, które pragną pozbyć się drobnych zmarszczek, nawilżyć i rozświetlić skórę. W trakcie zabiegu żel podawany jest śródskórnie liniowo bądź na małe depozyty. Efektem zabiegu przeprowadzonego w serii jest wyraźnie wygładzona, napięta i zagęszczona skóra o wyrównanym kolorycie i młodzieńczym blasku.

Wskazania do stosowania:

  • Rozświetlenie cery
  • Odżywienie skóry twarzy, szyi i dekoltu
  • Poprawa jakości skóry

Skład preparatu:

  • Nieusieciowany kwas hialuronowy o stęzeniu: 15 mg/ml
  • Kompleks odnawiający skórę: 15 aminokwasów, 3 antyoksydanty, 2 minerały (Miedź i Cynk), Witamina B6

Redensity I – nowatorska formuła odbudowy skóry

Kuracja preparatem Teosyal PureSense Redensity I zalecana jest w przypadku wiotkiej i pozbawionej blasku skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. To innowacyjna formuła dedykowana osobom, które pragną pozbyć się drobnych zmarszczek, nawilżyć i rozświetlić skórę. W trakcie zabiegu żel podawany jest śródskórnie wzdłuż linii zmarszczek. Efektem zabiegu przeprowadzonego w serii jest wyraźnie wygładzona skóra oraz zanik tzw. ciemnych obszarów. Innowacyjność Redensity I tkwi w jego składzie. Żel Beauty Booster zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy + 14 aktywnych substancji odżywczych (8 aminokwasów, 3 antyoksydanty, 2 minerały, witamina B6) przeznaczony jest  do intensywnej mezoterapii w przypadku wiotkiej  i pozbawionej blasku skóry twarzy, szyi oraz dekoltu.

Zobacz również

Zabiegi Botox

Zabiegi Botox

Botox to najskuteczniejsza metoda usuwania zmarszczek mimicznych. Zastosowanie Botoxu pozwala na długi czas spłycić zmarszczki, wpływając korzystnie na Twój wygląd.

Usuwanie cellulitu

Usuwanie cellulitu

​RRS HA Cellutrix to specjalistycznie skomponowany koktajl do mezoterapii igłowej, to wyrób medyczny klasy III, którego skuteczność jest potwierdzona naukowo.

Usuwanie rozstępów

Usuwanie rozstępów

​Reparestim® to bogata gama produktów do mezoterapii bezigłowej dedykowana różnym obszarom ciała.