Redensity  I

Redensity I doskonałe nawilżenie i regeneracja

Redensity I PureSense to preparat na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego, który produkowany jest przez szwajcarskie laboratorium TEOXANE. W gabinecie stosuję Redensity do rewitalizacji wiotkiej i pozbawionej blasku skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Zalecam wszystkim osobom, które pragną pozbyć się drobnych zmarszczek, nawilżyć i rozświetlić skórę. Podstawowym składnikiem preparatu jest kwas hialuronowy uzupełniony o egzogenne aminokwasy minerały i witaminy. Stosuję preparat najlepiej w seriach technika liniową lub tworząc depozyty. Pacjentom proponuję serię zabiegów, po której zauważamy wyraźnie wygładzoną, napiętą i zagęszczoną skórę o wyrównanym kolorycie i młodzieńczym blasku.

Wskazania do stosowania:

  • Rozświetlenie cery
  • Odżywienie skóry twarzy, szyi i dekoltu
  • Poprawa jakości skóry

Skład preparatu:

  • Nieusieciowany kwas hialuronowy o stężeniu: 15 mg/ml
  • Kompleks odnawiający skórę: 15 aminokwasów, 3 antyoksydanty, 2 minerały (Miedź i Cynk), Witamina B6

Redensity I – nowatorska formuła odbudowy skóry

Kurację preparatem zalecam w przypadku wiotkiej i pozbawionej blasku skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Najlepsze rezultaty uzyskuję stosując preparat w serii zabiegów. Żel podaję śródskórnie, wzdłuż linii zmarszczek. Efektem zabiegów przeprowadzonych w serii jest wyraźnie wygładzona skóra oraz zanik tzw. ciemnych obszarów. Innowacyjność Redensity I tkwi w jego składzie. Żel Beauty Booster zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy + 14 aktywnych substancji odżywczych (8 aminokwasów, 3 antyoksydanty, 2 minerały, witamina B6) przeznaczony jest do intensywnej mezoterapii w przypadku wiotkiej i pozbawionej blasku skóry twarzy, szyi oraz dekoltu.

 

Zobacz również

Zabiegi Botox

Zabiegi Botox

Botox to najskuteczniejsza metoda usuwania zmarszczek mimicznych. Zastosowanie Botoxu pozwala na długi czas spłycić zmarszczki, wpływając korzystnie na Twój wygląd.

Usuwanie cellulitu

Usuwanie cellulitu

Jeśli szukasz skutecznego produktu medycznego, którego terapia przyniesie efekty – Cellutrix jest najodpowiedniejszą terapią.

Usuwanie rozstępów

Usuwanie rozstępów

Usuwanie rozstępów realizujemy łącząc skuteczne zabiegi laserowe z podaniem odpowiednich preparatów odbudowujących strukturę skóry.