Zabieg Doctor Babor

doctor babor

Doctor Babor precyzyjne rozwiązania Made in Germany.

Ta niezwykła pielęgnacja z pogranicza kosmetyki i medycyny łączy najnowsze odkrycia naukowe i medyczne z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu wysoce skutecznych substancji czynnych przy zastosowaniu innowacyjnych metod. Rezultat, jaki osiągnięto, jest absolutną nowością w kosmetyce.
Doctor Babor prezentuje dwa sposoby na zachowanie urody:

Biogen Cellular Treatments Intensywna regeneracja skóry.

Intensywna regeneracja i pielęgnacja Anti-Aging. Intensywna pielęgnacja regenerująca z niepowtarzalnym BIOGEN®PLANT Extract. Zapewnia sensacyjne wyniki w pielęgnacji przed i po zabiegach z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej.

  • Skin Renewal Treatment.

Zabieg z 10% kwasem glikolowym przyspieszający odnowę i regenerację skóry. Polecany do cery zanieczyszczonej, trądzikowej,z rozszerzonymi porami, w przypadku plam, przebarwień i zaburzeń pigmentacyjnych. Jak również do skóry dojrzałej bądź ze skłonnością do zmarszczek. Dodaje świeżości cerze poszarzałej, pozbawionej blasku. Zabieg polecany jest jako kuracja przed planowanymi zabiegami chirurgicznymi lub laseroterapii.

Derma Cellular Treatments Alternatywa dla zabiegów chirurgicznych.

Skuteczne nieinwazyjne rozwiązanie zamiast operacji plastycznych. Derma Cellular- młodszy wygląd bez skalpela. Likwiduje niedoskonałości skóry, wygładza zmarszczki, także mimiczne, widocznie redukuje cienie i tzw. worki pod oczami oraz rozjaśnia przebarwienia ,bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom. Jest to również pielęgnacja polecana osobom po operacjach upiększających, dla podtrzymania i przedłużenia osiągniętych efektów.

  • Ultimate Face Lifting

Intensywna, nieinwazyjna pielęgnacja skutecznie likwidująca oznaki starzenia się. Silnie wygładza i przywraca skórze jędrność, bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom.

  • Detoxifying Vitamin Treatment

Intensywna detoksykacja i regeneracja skóry nadwyrężonej działaniem negatywnych czynników zewnętrznych.

  • Ultimate A16

Spektakularna odnowa skóry 16-krotnie skuteczniejsza od retinolu. Intensywnie pobudza wszystkie procesy odnowy, skutecznie redukując pierwsze oznaki starzenia się skóry jak zmarszczki, utrata jędrności, przesuszenie i przebarwienia. Przywraca równowagę pozbawionej blasku, nadwyrężonej działaniem czynników zewnętrznych skórze i zapewnia jej promienny, świeży wygląd.

  • Ultimate Vitamin Treatment

Intensywna odnowa skóry z 20% stężeniem VITAMINY C – Intensywna pielęgnacja regenerująca i rewitalizująca przywraca jędrność poszarzałej, nadwyrężonej skórze oraz nadaje jej jednolity koloryt i blask. Pobudza procesy produkcji kolagenu, wyraźnie zwiększając jędrność i elastyczność skóry.

Zobacz również