Jalupro hmw

Jalupro HMW

Jalupro hmw to doskonały produkt, przeznaczony do mezoterapii igłowej oraz głębokiej rewitalizacji skóry. Głównymi składnikami preparatu są, wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy i kompleks aminokwasów. Wysoka jakość kwasu hialuronowego, jego podwyższona lepkość sprawia, że skóra po zastosowaniu jest znacznie dłużej nawilżona i odżywiona.

W gabinecie Femme Atelier dr Rafał Bębenek inaczej niż w tradycyjnej mezoterapii podaje Jalupro w głębokie warstwy skóry w celu uzyskania natychmiastowego efektu wypełnienia, zniwelowania zmarszczek i co ważne znacznie dłuższego nawilżenia i utrzymywania się efektów estetycznych. Głębokie podanie preparatu zawierającego w swym składzie aminokwasy dokładniej i szybciej wzbogaca skórę właściwą w niezbędne substancje do syntezy kolagenu. Ze względu na swą zwiększoną lepkość taką mezoterapię stosujemy również do korekcji delikatnych, wymagających specjalnego traktowania okolic jak: okolica oka, łuku brwiowego czy skroni. Użycie preparatu umożliwia uzyskanie natychmiastowego naturalnego efektu wypełnienia, który w wielu przypadkach jest wystarczający do podkreślenia i przywrócenia naturalnych rysów twarzy. Dzięki możliwości podawania techniką kaniulową zabieg ten pozwala na szerokie spektrum zastosowań i wyjątkowy komfort dla pacjenta.

Idealnym rozwiązaniem jest połączenie Jalupro HMW z zabiegiem Dermapen w kilku sesjach terapeutycznych. Zastosowanie Dermapen po około dwóch tygodniach od mezoterapii wzmacnia stymulację pozwalając uzyskać bardziej spektakularne efekty estetyczne w zdecydowanie krótszym czasie.

Polecam Jalupro hmw – Rafał Bębenek.

Zobacz również