HAIRCARE

Haircare to produkt zawierający w swym składzie naturalne, aktywne składniki dobrane taki sposób, aby uzyskać najlepsze efekty. Preparat stosujemy w mezoterapii w przypadku utraty włosów, włosów tzw. słabych, zmęczonych oraz w przypadku przetłuszczania się włosów. Haicare znakomicie odżywia i stymuluje włosy do ponownego wzrostu, nawilża a także spowalnia proces utraty włosów. Haircare łączy w sobie nawilżanie, odżywianie
i stymulowanie elementów wymaganych do udoskonalenia struktury włosa, stymulowanie ponownego wzrostu oraz spowolnienie utraty włosów. Chroni przed ponownym pojawieniem się łupieżu, ponieważ odbudowuje spoiwo międzykomórkowe oraz pełni funkcję ochronną skóry głowy. Połyskując z siłą i witalnością, włos odzyskuje miękkość i gęstość.

WSKAZANIA:
utrata włosów (hormonalna i/lub dziedziczna) lub związana ze stresem, zmęczeniem, ciążą.
osłabienie włosów, brak połysku, odwodnienie struktury, skarlały wzrost
w przypadku włosów tłustych

EFEKTY DZIAŁANIA:
Rewitalizacja torebki włosowej – Arginina, glutamina, glicyna i ornityna są niezbędne przy metabolizmie komórek jak również jak ich proliferacja. W wyniku mikro nakłuć tych składników odżywczych do naczyń włoskowatych wzmacnia korzeń i uzyskuje się mocny włos.
Wzmocnienie i ochrona struktury naczyń włoskowatych – Cysteina oraz cynk, dwa główne składniki keratyny, które tworzą naczynie włoskowate, są stosowane aby włos wyglądał zdrowiej i lepiej.
Stymulacja wzrostu – Grupa witamin B wzmacnia torebkę włosową.
Zmniejszenie utraty włosów – Bez względu na to czy jest ona pochodzenia androgenicznego (typer seborrhoea) lub egzogenna.
Odżywanie i nawadnianie skóry głowy – Odgrywa to również bardzo istotną rolę w syntezie istotnych kwasów tłuszczowych, które odżywiają i zabezpieczają przed wysuszaniem tkanki otaczającej torebkę włosową, i przed pojawieniem się łupieżu.

Zobacz również

Redensity I

Redensity I

Redensity I PureSense innowacyjna formuła dedykowana osobom, które pragną pozbyć się drobnych zmarszczek, nawilżyć i rozświetlić skórę.

czytaj dalej
Zabiegi Botox

Zabiegi Botox

Botox to najskuteczniejsza metoda usuwania zmarszczek mimicznych. Zastosowanie Botoxu pozwala na długi czas spłycić zmarszczki, wpływając korzystnie na Twój wygląd.

czytaj dalej
Babor linie kosmetyczne

Babor linie kosmetyczne

BABOR Cosmetics stał się jedną z najbardziej znaczących marek na światowym rynku kosmetyki profesjonalnej zarówno w instytutach kosmetycznych jak i obiektach SPA.

czytaj dalej
Usuwanie cellulitu

Usuwanie cellulitu

​RRS HA Cellutrix to specjalistycznie skomponowany koktajl do mezoterapii igłowej, to wyrób medyczny klasy III, którego skuteczność jest potwierdzona naukowo.

czytaj dalej
Usuwanie blizn i zmian skórnych

Usuwanie blizn i zmian skórnych

Leczenie blizn, które często nazywane jest potocznie ich usuwaniem jest procesem złożonym i wymagającym doświadczenia oraz wiedzy ze strony lekarza, ale także cierpliwości i zrozumienia po stronie pacjenta.

czytaj dalej
Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy

Poznaj bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych BABOR
Twoja skóra czerpie nieocenione korzyści za sprawą dłoni i kompetencji kosmetyczki, połączonych z profesjonalizmem marki BABOR.

czytaj dalej
Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jedna z metod rozbijania i usuwania lokalnej tkanki tłuszczowej jest doskonałą alternatywą dla osób rezygnujących z metod chirurgicznych usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej.

czytaj dalej