Neauvia Hydro Deluxe

Neauvia Hydro Deluxe

stosujemy do biorewitalizacji skóry, wielu okolic. Zastosowanie tego preparatu gwarantuje efekt nawilżenia, ujędrnienia skóry a także stymulację procesów odbudowy elastyny i kolagenu. Wysokie stężenie czystego kwasu hialuronowego gwarantuje skuteczność uzyskania natychmiastowych efektów rewitalizacji, odbudowy i nawilżenia. Preparat Neauvia Hydro Deluxe zawiera dodatkowo hydroksyapatyt wapnia wzmacniający efekt odbudowy i stymulacji sprawiając, że efekty po zabiegu utrzymują się jeszcze dłużej.

Do zalet stosowania Neauvia Hydro Deluxe należy zaliczyć

  • Wysoki poziom biokompatybilności gwarantujący bezpieczeństwo stosowania
  • Wysokie stężenie kwasu hialuronowego wydłużające okres działania
  • Dużą zdolność do nawilżenia i stymulacji kolagenu i elastyny
  • Korekcja powierzchownych zmarszczek

Preparat do biorewitalizcji zawiera 18 mg/ml HA, nieusieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem 0,01% Hydroksyapatytu wapnia a także dodatek glicyny i l-proliny.

Produkty z linii marki Neauvia dzięki technologii charakteryzują się doskonałym profilem bezpieczeństwa i tolerancji. Każdy produkt z linii Neauvia powstał na bazie określonego skojarzenia kwasu hialuronowego oraz odpowiedniej metody sieciowania w celu skutecznego dostosowania do różnych wskazań i miejsc wstrzykiwania.

W zależności od stanu miejscowego proponujemy zastosowanie mezoterapii w serii 3 zabiegów co 3 tygodnie. W celu podtrzymania efektów polecamy wykonanie 1 zabiegu co 3 miesiące.

Zobacz również

Redensity I

Redensity I

Redensity I PureSense innowacyjna formuła dedykowana osobom, które pragną pozbyć się drobnych zmarszczek, nawilżyć i rozświetlić skórę.

Zabiegi Botox

Zabiegi Botox

Botox to najskuteczniejsza metoda usuwania zmarszczek mimicznych. Zastosowanie Botoxu pozwala na długi czas spłycić zmarszczki, wpływając korzystnie na Twój wygląd.

Babor linie kosmetyczne

Babor linie kosmetyczne

BABOR Cosmetics stał się jedną z najbardziej znaczących marek na światowym rynku kosmetyki profesjonalnej zarówno w instytutach kosmetycznych jak i obiektach SPA.