Neauvia Hydro Deluxe

Neauvia Hydro Deluxe Femme Atelier

Neauvia Hydro Deluxe

Stosujemy do biorewitalizacji skóry, wielu okolic. Zastosowanie tego preparatu gwarantuje efekt nawilżenia, ujędrnienia skóry a także stymulację procesów odbudowy elastyny i kolagenu. Wysokie stężenie czystego kwasu hialuronowego gwarantuje skuteczność uzyskania natychmiastowych efektów rewitalizacji, odbudowy i nawilżenia. Neauvia Hydro Deluxe zawiera dodatkowo hydroksyapatyt wapnia wzmacniający efekt odbudowy i stymulacji sprawiając, że efekty po zabiegu utrzymują się jeszcze dłużej.

Do zalet stosowania Neauvia Hydro Deluxe należy zaliczyć

  • Wysoki poziom biokompatybilności gwarantujący bezpieczeństwo stosowania
  • Wysokie stężenie kwasu hialuronowego wydłużające okres działania
  • Dużą zdolność do nawilżenia i stymulacji kolagenu i elastyny
  • Korekcja powierzchownych zmarszczek

Zawiera 18 mg/ml HA, nieusieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem 0,01% Hydroksyapatytu wapnia a także dodatek glicyny i l-proliny.

Produkty z linii Neauvia dzięki technologii charakteryzują się doskonałym profilem bezpieczeństwa i tolerancji. Każdy produkt  powstał na bazie określonego skojarzenia kwasu hialuronowego oraz odpowiedniej metody sieciowania w celu skutecznego dostosowania do różnych wskazań i miejsc wstrzykiwania.

W zależności od stanu miejscowego proponujemy zastosowanie mezoterapii w serii 3 zabiegów co 3 tygodnie. W celu podtrzymania efektów polecamy wykonanie 1 zabiegu co 3 miesiące.

Zobacz również

Zabiegi Botox

Zabiegi Botox

Botox to najskuteczniejsza metoda usuwania zmarszczek mimicznych. Zastosowanie Botoxu pozwala na długi czas spłycić zmarszczki, wpływając korzystnie na Twój wygląd.

Usuwanie cellulitu

Usuwanie cellulitu

Jeśli szukasz skutecznego produktu medycznego, którego terapia przyniesie efekty – Cellutrix jest najodpowiedniejszą terapią.

Usuwanie rozstępów

Usuwanie rozstępów

Usuwanie rozstępów realizujemy łącząc skuteczne zabiegi laserowe z podaniem odpowiednich preparatów odbudowujących strukturę skóry.