RRS SILISORG

RRS Silisorg

RRS Silisorg – niezbędny w zachowaniu młodego wyglądu skóry i włosów.
Krzem organiczny zawarty w preparacie RRS Silisorg uczestniczy w tworzeniu się włókien kolagenu w skórze. Włókna te można porównać do rusztowania, na którym budowane są tkanki. Jeżeli stan włókien jest dobry widać to szczególnie wyraźnie na skórze, gdyż zdrowe włókna kolagenu mają pozytywny wpływ na jej elastyczność . Przeciwdziała to tworzeniu się zmarszczek i sprawia, że skóra staje się jędrna. Wraz z wiekiem włókna kolagenowe stają się coraz słabiej odnawialne. W wyniku tego procesu struktura tkanek ulega rozluźnieniu, pojawiają się zmarszczki i obwisłości. RRS Silisorg zapobiega tym procesom. Po kuracji zaobserwować można wyraźną redukcję zmarszczek, znaczne zwiększenie grubości
i wzmocnienie skóry twarzy oraz ogólną poprawę stanu włosów.

ZASTOSOWANIE:

Biorewitalizacja tkanki podskórnej, zahamowanie procesu wiotczenia, regeneracja naskórka, uelastycznienie, ujędrnienie, wygładzenie, odbudowanie struktury włosów, wzmocnienie cebulek, ograniczenie wypadania włosów.

OKOLICA:

  • Twarz
  • Ciało
  • Skóra głowy

AKTYWNE SKŁADNIKI:

  • 200 mg krzemu organicznego + 0,05mg/ml koktajlu biorewitalizującego.
  • 5 polifenoli: R-2 Viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Iso-ε-Viniferin, Resveratrol.
  • antyoksydant: resweratrol.

Zobacz również

Redensity I

Redensity I

Redensity I innowacyjna formuła dedykowana osobom, które pragną pozbyć się drobnych zmarszczek, nawilżyć i rozświetlić skórę.

czytaj dalej
Zabiegi Botox

Zabiegi Botox

Botox to najskuteczniejsza metoda usuwania zmarszczek mimicznych. Zastosowanie Botoxu pozwala na długi czas spłycić zmarszczki, wpływając korzystnie na Twój wygląd.

czytaj dalej